kamery-sportowe-go-pro

Kamery sportowe GO PRO

Każdy rynek oferuje wiele, ale nie zawsze połączenie mody i wygody. W ostatnich latach widzimy wzrost popularności kamer typu GoPro i produkty tego typu powinny być stawiane jako przykład geniuszu prostoty. No bo jak inaczej nazwać kamerę, którą można nosić na kijku, na głowie czy klatce piersiowej? Geniusz prostoty.

Dla kogo kamery sportowe GoPro?

Kamery sportowe GoPro powinny zainteresować głównie tych, którzy zajmują się sportami wyczynowymi, wspinaczkami górskimi, ekstremalną jazdą na skuterze wodnym itd. Kamery tego typu są wodoodporne i trudno je zniszczyć nawet, gdy spadną z kilku metrów na twardy beton. Ich zaletą jest jakość nagrywania oraz bardzo wytrzymała bateria. Aby przekonać się jak działa kamera GoPro, możemy posłużyć się popularnym serwisem YouTube i jego gwiazdami. Kanały typu AdBuster, SciFan, MocnyVlog i wiele, wiele innych korzystają z kamer GoPro, ponieważ dzięki nim mają swobodę w nagrywaniu i nie muszą werbować osób trzecich do kontrolowania wszystkiego przy statywie. Koszt kamer sportowych GoPro (tak, to są kamery stricte sportowe) nie jest obłędnie wysoki. Już za 599 złotych otrzymamy podstawowy, ale bardzo wydajny model. Profesjonalistom radzimy szukać czegoś lepszego, na przykład GoPro Hero 4.

A Wy jakich kamer GoPro używacie? Piszcie w komentarzach! kamery-sportowe

 

Kamery sportowe Overmax

Gdy słyszymy o firmie Overmax, to na myśl powinna nam przyjść cała seria kamer typu Active. Kamery z tej serii charakteryzują się dużą wytrzymałością (zarówno mechaniczną jak również baterii) przy stosunkowo niskiej cenie. Z doświadczeń sportowców jasno wynika, iż obok kamer GoPro, to właśnie Overmax Active należą do jednych z najlepszych do uwieczniania wydarzeń sportowych (stunt, akrobacje, narciarstwo itd).

Dlaczego kamery Overmax?

Aby odpowiedzieć na pytanie zawarte w śródtytule, posłużymy się modelem ActiveCam 02. Model ten może służyć do nagrywania wszystkiego, w każdych warunkach atmosferycznych. Kamera jest odporna na wszelakie uszkodzenia, a więc z powodzeniem może nagrywać pod wodą, w błotnistych terenach, na dużej wysokości, a nawet w śniegu. Jeśli porównamy ten model do innych pod względem ekonomicznym, to prawdopodobnie nigdy nie wybierzemy niczego innego prócz Overmax ActiveCam. Kamery sportowe Overmax kierowane są zarówno dla amatorów, jak również zaawansowanych sportowców. Mnogość opcji pozwala na idealne dopasowanie sprzętu do swoich potrzeb.

A jakie zdanie o tej firmie macie Wy, czytelnicy? Udzielajcie się pod tematem!

A jeśli interesują Cię również nowoczesne tablety Overmax – zajrzyj na techsat24.pl