all-in-one-HP

A może kupić komputer All in One?

All in One to komputery stacjonarne, które w obudowie monitora mają zamontowane wszystkie ważne podzespoły, czyli procesor, kartę graficzną, dysk twardy, pamięć RAM czy napęd. Jedynymi zewnętrznymi elementami podpiętymi do komputera jest myszka oraz klawiatura, dzięki którym można zarządzać treściami znajdującymi się w urządzeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, jest możliwość ograniczenia miejsca, jakie zajmuje komputer. Na biurku trzeba będzie tylko wyznaczyć miejsce na monitor. all-in-one-HP

Nie trzeba będzie wygospodarować dodatkowego miejsca na skrzynkę komputera. Sprawi to, że przestrzeni na biurku będzie znacznie więcej, co na pewno każdemu się odpowiednio spodoba. Warto także podkreślić, że komputery All in One bardzo cicho pracują, co wpływa na komfort korzystania z nich. Odznaczają się również bardzo dużą wydajnością.

Dzięki temu na pewno można będzie wykonywać na nich bardzo dużo zadań. Stanowiło to będzie dla każdego bardzo dobrą sytuację. Aby możliwe było zmieszczenie wszystkich niezbędnych komponentów w niewielkiej obudowie monitora, producenci korzystają z płyt głównych oznaczonych jako ITX czy Micro ATX.

Wszystkie podzespoły, jakie znajdują się w tych komputerach występują w miniaturowej wersji. Dzięki temu, cały komputer pobiera znacznie mniej prądu niż standardowe urządzenia. Na pewno wpłynie to pozytywnie na budżet domowy. Będzie można cieszyć się z tego, jak urządzenie będzie dobrze działało, a przy tym będzie w stanie ograniczyć szereg dodatkowych kosztów, jak i przestrzeń na biurku.