podkładka-pod-mysz

Podkładka dla graczy

Nie ma klawiatury, nie ma reakcji

Na wstępnie podaliśmy FIFĘ jako przykład gry, gdzie sprzęt ma wpływ na grywalność. Jako, że jest to produkcja sportowa i poniekąd zręcznościowa, to bez dobrej klawiatury nie mamy szans osiągnąć poziomu „legendy”. Należy pamiętać, że w grach zręcznościowych liczy się czas reakcji. W przypadku tanich klawiatur piłkarz nie zawsze będzie podążał za naszymi poleceniami i odniesiemy wrażenie, że gra się przycina.

Zakup odpowiedniej klawiatury momentalnie zmaże obraz „zacinania się”, co przełoży się na jakość i efektywność rozrywki.
Usłyszeć widzialne- do czego służą graczowi słuchawki

Wydaje się, że współczesne gry komputerowe to praktycznie wyłącznie obraz prezentowany na ekranie monitora czy laptopa. Nic bardziej błędnego. Producenci zarówno gier jak i współczesnych komputerów dokładają niemało starań, aby gracz otrzymał oprócz obrazu także doskonałej jakości dźwięk jemu towarzyszący. I nie poprzestajemy tu na standardowym 2 kanałowym dźwięku stereofonicznym, ale pragniemy napawać się dźwiękiem wielokanałowym 5.1 a nawet 7.1, który z łatwością mogą odtworzyć nowoczesne słuchawki dla graczy. A do tego jeszcze czuły, najlepiej odpinamy mikrofon i już możemy ruszać na domowe „pole walki”. klawiatura-mechaniczna-modecom

Zestaw dla gracza najlepszym wyborem

Naszym zdaniem najlepszym wyborem będzie zakup zestawu składającego się z myszy, podkładki oraz klawiatury. Dla graczy amatorów z pewnością będzie to przeskok o kilka poziomów wyżej. Cena za zestaw to w przybliżeniu 200 – 320 złotych. Jak długo posłuży nam ten sprzęt? Średnio pięć lat. Dla doświadczonego gracza to żaden wydatek. Dobry sprzęt to gwarancja udanej zabawy.